ISADORE - nadčasová cyklistická móda ze Slovenska

Více než deset let zakladatelé značky ISADORE žili ve znamení rychlosti, výkonů, discipíny a vítězství. Třetinu jejich života byli profesionálními cyklisty na nejvyšší úrovni, přičemž absolvovali všechny Grand Tours i monumenty, které cyklistika nabízí.

"Každý konec v životě však přináší i prostor na to, aby začalo něco nového. Občas je třeba věci změnit a vrátit se zpět ke kořenům" jak tvrdí zakladatelé Martin a Peter Velitsovi. A tak vznikla značka ISADORE, do které byly vloženy všechny poznatky a zkušenosti z pro-pelotonu k vytváření výjimečných produktů.

isadore blog 1

Značka, která nebude určena na nahánění wattů, vrchařskou soutěž a výsledky v cíli, ale na to, aby pomohla další roli: Užívat si jízdu a vytvářet nádherné vzpomínky!

Primárním cílem ISADORE je najít ty nejudržitelnější možné způsoby, jakými vést výrobu. Značka ISADORE se přidala k hnutí za udržitelnost a v této oblasti také svádí spolu s dalšími značkami poměrně úspěšný boj.

Vidět to lze ve většině produktů vyrobených z obnovitelných materiálů, jako je merino vlna nebo organická bavlna. Od roku 2020 jsou jednotlivé kousky baleny v rozložitelném obalu.

isadore blog 3

Značka, zakládající si na lokální produkci od nuly. Většina produktů se vyrábí v bývalém oděvním gigantovi ve střední Evropě a to v Půchovské Makytě.

Od výběru těch správných výrobních partnerů, přes ruční práci, až po balení s osobním přístupem. V každém detailu najdete práci lidí, kteří se snaží přinést co nejlepší cyklistický produkt. To je ISADORE.

isadore blog 2

"A my už se těšíme, až si jednotlivé kousky naplno užijete". Nabídku naleznete ZDE.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení