Představujeme značky - Maloja

Maloja je horská oblast někde na pomezí Itálie a Švýcarska. Tam kde se klikatí nekonečný Maloja Pass, kde stranou od davového lyžařského šílenství stále ještě můžete prožít den v opravdovém sepjetí s přírodou. Tam se zrodila inspirace pro tuto značku, která je ve světě technického oblékání doslova zjevením!

maloja BLOG 1 (1)

 

Pro značku Maloja je důležitý vztah k přírodě a životu v přírodě, prožití času s přáteli a vedení života svou vlastní cestou. Bohaté kolekce nabízí oblečení pro všechny vyznavače aktivního životního stylu a pozitivního myšlení. Cyklistika ve vší své podobě (silnice, MTB, enduro, gravel), outdoor a lezení, trail running, jóga a další. Jako každý rok je samozřejmou součástí kolekce i fashion styl, který nabízí pohodlné oblečení do města a pro volný čas, při zachování vysokých standardů a designů značky Maloja.

 

maloja BLOG 2 (1)

 

Plně funkční, perfektně střižené a přitom naprosto osobité  - přesně tak lze charakterizovat produkty této německé značky. A slovem osobitost lze nepochybně charakterizovat i jejich uživatele!

Důkazem perfektní funkčnosti je i fakt, že značku Maloja obléká i americká biatlonová reprezentace, nebo třeba německá reprezentace skialpinistů! Maloja produkty vozí Pushbikers silniční a MTB tým.

 

Návrh bez názvu (1)

 

V naši nabídce najdete několik kousků z cyklistické kolekce ZDE.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení