Představujeme značky - Maloja

Maloja je horská oblast někde na pomezí Itálie a Švýcarska. Tam kde se klikatí nekonečný Maloja Pass, kde stranou od davového lyžařského šílenství stále ještě můžete prožít den v opravdovém sepjetí s přírodou. Tam se zrodila inspirace pro tuto značku, která je ve světě technického oblékání doslova zjevením!

maloja BLOG 1 (1)

 

Pro značku Maloja je důležitý vztah k přírodě a životu v přírodě, prožití času s přáteli a vedení života svou vlastní cestou. Bohaté kolekce nabízí oblečení pro všechny vyznavače aktivního životního stylu a pozitivního myšlení. Cyklistika ve vší své podobě (silnice, MTB, enduro, gravel), outdoor a lezení, trail running, jóga a další. Jako každý rok je samozřejmou součástí kolekce i fashion styl, který nabízí pohodlné oblečení do města a pro volný čas, při zachování vysokých standardů a designů značky Maloja.

 

maloja BLOG 2 (1)

 

Plně funkční, perfektně střižené a přitom naprosto osobité  - přesně tak lze charakterizovat produkty této německé značky. A slovem osobitost lze nepochybně charakterizovat i jejich uživatele!

Důkazem perfektní funkčnosti je i fakt, že značku Maloja obléká i americká biatlonová reprezentace, nebo třeba německá reprezentace skialpinistů! Maloja produkty vozí Pushbikers silniční a MTB tým.

 

Návrh bez názvu (1)

 

V naši nabídce najdete několik kousků z cyklistické kolekce ZDE.