Představujeme značky - DotOut

DOTOUT je poměrně nová značka ve světě cyklistického oblékání a helem. Dala si za úkol oslovit mladší generaci a "dostat ji ven" od počítače a nikdy nekončící práce. Tomu odpovídá i název značky DotOut, který by se dal přeložit jako: "a TEČKA! jde se VEN!" I motto značky DotOut, které zní "back in two hours" (zpátky za dvě hodiny) koresponduje s myšlenkou nedostatku času, kdy si člověk v dnešní době musí "ukrást" aspoň dvě hodinky, kdy se věnuje své vášni…

dotout blog 1

DotOut prezentuje cyklistiku nejen jako sport, ale zejména jako životní styl a prostředek k zábavě. Cílí na lidi, kteří vědí jak sladit pracovní a osobní prostor se sportováním. Nebo je tu pro ty, kteří vyžadují propracované a technické kousky do cyklo šatníku v určitém stylu.

Spousta technických vychytávek jako jsou nepromokavé kapsy, reflexní panely a doplňky, ventilační panely, špičkové materiály od merino vlny až po ultralehké tkaniny do těch největších veder. To je DotOut.

DotOut není jen o cyklo módě, prezentuje také řadu cyklistických helem pro silniční, MTB i městskou cyklistiku. Helmy splňují všechny požadavky na maximální bezpečnost jako je Spin technologie nebo silikonová výztuha skořepiny pro její přidanou tuhost.

dotout blog 2

Dalším projektem ve výrobě helem je projekt Kabrio, který využívá výměnných krytů cyklo přilby v několika barvách pro lepší aerodynamiku a snadnou proměnu designu.

Na své si přijdou vyznavači všech druhů cyklistiky i volnočasových aktivit ve všech ročních dobách. V naší nabídce naleznete výběr toho nejzajímavějšího, co spojuje styl, funkčnost a kvalitu. Tak a tečka...jde se ven!

dotout blog 3

Výběr kousků z letošní cyklistické kolekce ZDE.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení