Novinky

ZIMNÍ VÝZVA S CRAFTEM

 

Počasí konečně odpovídá datu v kalendáři a na kolo vyráží jen pravověrní cyklisti! Takže nastal čas na naší ZIMNÍ VÝZVU S CRAFTEM:

stará pravda říká, že není špatného počasí, jen špatně vybavený sportovec. Proto vyraz a dokaž, že se toho nebojíš, že tě nic nezastaví!

Více ZDE

Vyjížďka #2

V sobotu 13.10. využijeme čarokrásného říjnového počasí a dáme si další společnou vyjížďku. Pohodové 2 hodinky zahájíme i ukončíme Bajkavárně. Tempo na pohodu, kdo chce závodit, počká na nás u kávičky :-) Vyjížďku povede opět Jirka Brázdil z FyzioMovement.

Těšíme se!

Projekce a beseda 1000miles Adventure - středa 26.9. 18:30

V sobotu 15.9. oficiálně skončil osmý ročník závodu 1000miles Adventure by Jan Kopka. Tento závod je výjimečný nejen svou délkou, ale především obrovským množstvím dobrodružství a zážitků, které účastníci vstřebávají dlouhé týdny a měsíce. Je jasné, že zážitky jsou těžko přenosné, ale přece jen se o to pokusíme! Z akce totiž vzniká hodinový dokument, který měl premiéru na Afterparty a na konci září jej odvysílá i ČT Sport. Ještě před tím jej ale máte možnost vidět u nás v Bajkavárně, konkrétně ve středu 26.9. od 18hod. A účast přislíbili i někteří z účastníků letošního ročníku, takže snad nám sdělí i některé své zážitky :-)


Akce je otevřená všem, rezervace není nutná (ale je možná), nicméně kapacita Bajkavárny není neomezená! :-)


Těšíme se na vás!!!
Společná vyjížďka - 23.9.

V neděli 23.9. vyrážíme kolem 14:30 na cca dvouhodinovou pohodovou vyjížďku na silnici! Sraz před Bajkavárnou, která bude samozřejmě otevřená :-)

Těšíme se!!!

Nová otevírací doba

od září upravujeme otevírací dobu. Nově jsme zde pro vás od 7:30 do 18:00hod. Navíc rozšiřujeme nabídku o obložené slané pečivo, jogurty s müsli apod., takže si u nás můžete dát vydatnou snídani cestou do práce! :-)

Vyjeď si kávu zadarmo!

Dej aspoň šede a máš kávu zdarma. A za kilo přidáme i zákusek!

Rozuměj, když ujedeš aspoň 60km na kole, budeš mít záznam na Stravě a budeš tam členem clubu Bajkavárna, přijdeš do Bajkavárny nejpozději druhý den po záznamu, dostaneš od nás kávu nebo Smoothie zdarma (ekvivalent 60Kč). A když ujedeš více než 100km, dostaneš k tomu i malý zákusek (ekvivalent 100Kč).

Akci je možno využít max 1x za týden a platí do odvolání.

Spustili jsme eshop!

Týden poté, co jsme otevřeli naši prodejnu/kavárnu ve Zlíně na Kvítkové ulici, jsme spustili i provoz našeho eshopu! Nyní jej budeme pilně ladit a plnit a čekat netrpělivě na první objednávky :-)

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.