Novinky

Týden s MORTHWAVE

Týden s NORTHWAVE❗️

Kde byste hledali největší výběr cyklotreter? Přeci v Bajkavárně! ????

Navíc až do konce týdne máte možnost vybrat si tretry i oblečení ????‍♂️označené jako >týden s Northwave,< se slevou 20 %!!!

➡️ řekněte si o ni na prodejně
➡️nebo při objednávce napište >northwave< do kolonky "slevový kupón"

 

naše nabídka je ZDE

Týden s Castelli

Týden s CASTELLI!!! 2️⃣0️⃣%

❗️Období výprodejů se blíží a my přinášíme vám, našim fanouškům možnost získat slevu s předstihem. ❗️

Tento týden s Castelli - mrkněte na náš eshop a všechny produkty označené jako "týden s Castelli" můžete mít se slevou 20%.

???? Stačí si o ni říct na prodejně, 
???? nebo při objednávce do kolonky "slevový kupón" napsat castelli

Vybírejte ZDE

Slavíme 1. narozeniny!

V pátek 26. dubna to bylo přesně rok, co jsme poprvé otevřeli dveře našeho bláznivého projektu s názvem Bajkavárna. Co si budeme povídat, byl to rok těžký, ale zvládli jsme to :-)

Tak jsme si nadělili krásný dvoupatrový dort se šlehačkou a slavili až do rána! :-)

Každopádně jsme jsme se rozhodli, že budeme rozdávat dárky! Protože jsme ten první rok zvládli především díky vám, našim zákazníkům. Proto:
 

po následující týden, tj. do 5. 5. máte možnost využít

mimořádnou narozeninovou slevu 20% 

na produkty v našem eshopu označené


"slavíme 1. narozeniny"

 
 
Jak na to?
 
Níže je uveden slevový kód, který při objednávce v kroku "1. nákupní košík" zadáte do kolonky "slevový kupón". Cena se vám poté automaticky přepočítá a už můžete pokračovat v objednávce.Kód je přenosný a lze jej využít opakovaně. 


Akce trvá do neděle 5. 5. 2019

slevový kód:

narozeniny

Pokud chcete slevu využít na prodejně, stačí během nákupu zmínit stejné heslo a my vám rádi stejnou slevu poskytneme i osobně :-) 

 

Tak šup nakupovat! :-)

 

1000miles pohledem Princezny Kočičky

Když se postavila na start, vzbuzovala posměch. Část lidí ji považovalo za blázna, který nemá šanci vydržet ani dva dny. Někteří dokonce naznačovali, že znevažuje podstatu závodu, který má být těžký, drsný! Napomohla tomu sama, když se na startu objevila v puntíkatých šatech a na tváři měla svůj typický bezstarostný úsměv.

Jenže omyl! Princezna Kočička, jak si sama říká, nejen že jela, byť s čím dál větším odstupem od všech před ní. Ona o svých dobrodružstvích barvitě reportovala a s každým dnem si vytvářela větší a větší skupinu sledovatelů a podporovatelů. A i ti, kteří na počátku měli pochybnosti, jí fandili a přáli sílu a trpělivost na její cestě. Z Princezny Kočičky se nakonec stal jeden z nejsledovanějších účastníků v historii závodu a její příběh odvahy a sebepoznání zasahuje lidi i mimo "komunitu" Mílařů.

Co víc, Princezna Kočička se nakonec stala jakousi nositelkou myšlenky Mílí. Jak sama říká, při bezmála měsíci na cestě potkala desítky a stovky lidí, se kterými se snažila vždy aspoň krátce pohovořit a vysvětlit motivaci svého putování - poznat sama sebe v krajně nekomfortní poloze!

Dokázala to a stala se jednou z 86 startujících, kteří projeli nejhorší možnou cestou napříč Česko-Slovenskem vlastní silou a bez cizí podpory.

No a o tom všem nám povypráví u nás v Bajkavárně. Jsem si jistý, že to bude stát za to, tak doražte! 

- vstupné dobrovolné
- vzhledem ke kapacitě doporučujeme rezervaci

Sv(j)et kolem #2

Pokračování povídání s cestovateli Zuzkou a Michalem o jejich tříleté cestě kolem světa na kolech.

"Jih proti Severu aneb jak jsme vnímali přechod z Latinské Ameriky, kterou jsme si za rok a půl zamilovali, do moderního světa"

Jména promítajících: Michal a Zuza Klímkovi
blog: svjetkolem.wordpress.com

Vstupné dobrovolné, doporučujeme rezervaci místa 

1000miles očima Richarda Štěpánka

Další, kdo se s námi v Bajkavárně podělí o své zážitky a v tomto případě i životní moudra, je Richard Štěpánek. Tento člověk stál celkem 5x na startu závodu 1000miles Adventure a z toho 4x celý závod dokončil (1x došel "jen" do půlky). Navíc teprve jako druhý člověk ve všech hlavních disciplínách, tedy na kole, pěšky a loni na koloběžce. Už to je skvělý výkon, ale to vše je ještě hodnotnější o to, že Richard po nehodě na motorce nemá ruku!

Je tedy jasné, že jeho povídání bude více než zajímavé. A jak známe Richarda, bude mít velký „přesah“! Jeho motto totiž zní: „Vzdát můžeš zítra!“

Přijďte se nechat inspirovat…

Sv(j)et kolem

Avizovali jsme to dávno, dostali se k realizaci až nyní. Než přijde jaro, pojďme dlouhé večery zpříjemnit tématickým povídáním se zajímavými lidmi…

Název besedy: 
SV(J)ET KOLEM

Nejdřív byla jen čára na mapě. Žádný propracovaný plán, jen směr a chuť vidět svět. Za 3 roky jsme ji proměnili v desítky tisíc kilometrů, neuvěřitelná dobrodružství a mnohá setkání s lidskými osudy. Snadno jsme přivykli kočovnému životu a stali se závislými na nedotknutelné volnosti a lehkosti bytí, které přináší kolo s pěti brašnami.

Michal a Zuza Klímkovi
blog: svjetkolem.wordpress.com

Termín 29. 1. 2019 v 18:00

Místo Bajkavárna Zlín 

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

KAPACITA OMEZENÁ, REZERVACE DOPORUČENÁ 

ZIMNÍ VÝZVA S CRAFTEM

 

Počasí konečně odpovídá datu v kalendáři a na kolo vyráží jen pravověrní cyklisti! Takže nastal čas na naší ZIMNÍ VÝZVU S CRAFTEM:

stará pravda říká, že není špatného počasí, jen špatně vybavený sportovec. Proto vyraz a dokaž, že se toho nebojíš, že tě nic nezastaví!

Více ZDE

Vyjížďka #2

V sobotu 13.10. využijeme čarokrásného říjnového počasí a dáme si další společnou vyjížďku. Pohodové 2 hodinky zahájíme i ukončíme Bajkavárně. Tempo na pohodu, kdo chce závodit, počká na nás u kávičky :-) Vyjížďku povede opět Jirka Brázdil z FyzioMovement.

Těšíme se!

Projekce a beseda 1000miles Adventure - středa 26.9. 18:30

V sobotu 15.9. oficiálně skončil osmý ročník závodu 1000miles Adventure by Jan Kopka. Tento závod je výjimečný nejen svou délkou, ale především obrovským množstvím dobrodružství a zážitků, které účastníci vstřebávají dlouhé týdny a měsíce. Je jasné, že zážitky jsou těžko přenosné, ale přece jen se o to pokusíme! Z akce totiž vzniká hodinový dokument, který měl premiéru na Afterparty a na konci září jej odvysílá i ČT Sport. Ještě před tím jej ale máte možnost vidět u nás v Bajkavárně, konkrétně ve středu 26.9. od 18hod. A účast přislíbili i někteří z účastníků letošního ročníku, takže snad nám sdělí i některé své zážitky :-)


Akce je otevřená všem, rezervace není nutná (ale je možná), nicméně kapacita Bajkavárny není neomezená! :-)


Těšíme se na vás!!!

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.