Magnetický držák pro smartphone do víčka představce 1 ⅛” FIDLOCK

Kód: VB-0001B
Značka: FIDLOCK
790 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Magnetický držák na telefon na kolo FIDLOCK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magneticko/vakuový držák telefonu lze nainstalovat přímo do víčka představce.
Držák telefonu se připevní na hlavovou trubku a snadno se zajistí svorkou pomocí rýhovaného šroubu, nebo pomocí imbusového šroubu (vhodné opatření proti krádeži!)
Magnetická část se dá z kola rychle odmontovat, v případě, že držák na telefon nepotřebujete, zatímco víčko, které je nejdůležitější pro uchycení celého systému zůstane stále přišroubované ke kolu a připravené k dalšímu použití.

Specifikace:
Držák je určen pro instalaci do víčka představce
Vhodný pro všechny 1 1/8 ” bezzávitové hlavové složení
Žádné rušení elektroniky, ani signálu telefonu
Kompatibilní se všemi kryty na smartphony se systémem Fidlock VACUUM

VACUUM je patentovaný systém, při kterém jsou zadní kryt na smartphone a držák připevněny k sobě silnými magnety a zajištěny přísavkou, na které se vytvoří podtlak.

Součástí sady je:
Magnetický držák do víčka představce
Speciální víčko do představce i se šroubem
Svorka včetně speciálního rýhovaného a imbusového šroubu, která celý systém připevní k víčku představce.

Sada neobsahuje kryt telefonu – kryty je nutné objednat zvlášť!Při montáži Vakuového držáku na řídítka dbejte na to, aby tato pevně dosedala a přísavka ukazovala směrem nahoru. Pokud si nejste jisti při montáži, požádejte o radu svého odborného prodejce. Před jízdou se seznamte s manipulací s přídržným systémem VACUUM a zkontrolujte jeho správnou funkci. Ujistěte se, že montáž byla provedena správně. K navázání spojení mezi Vakuovým držákem a zadním krytem telefonu přibližte tyto části k sobě na vzdálenost cca 1-2 cm. Nechte zadní kryt telefonu zaklapnout do Vakuového držáku. Uslyšíte „zvuk zaklapnutí“, jakmile se zadní kryt telefonu a Vakuový držák dotknou. K uvolnění stlačte ovládací páčku na Vakuovém držáku směrem dolů. Při stlačené ovládací páčce vyjměte zadní kryt telefonu směrem nahoru a poté nechejte ovládací páčku zaklapnout zpět do výchozí polohy. Pokud jsou Vakuový držák nebo zadní kryt telefonu znečištěné, opláchněte je čistou vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky ke kolům, Cyklodopňky FIDLOCK
Značka: FIDLOCK
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: