Stěhování

Jsou to právě dva roky, kdy jsme poklepali na základní kámen Bajkavárny. Za tu dobu se udála velká spousta věcí, hodně jsme se naučili a hlavně neustále hledali odpověď na otázku, jestli jsme víc obchod, nebo kavárna.

Nyní je potřeba se posunout dál. Zásadní pro nás je eshop a tomu se potřebujeme věnovat. Jsme rádi, že i zákazníci ve Zlíně a okolí si k nám čím dál častěji hledají cestu za nejširší nabídkou cyklistického oblečení, helem či treter. A kavárna? To je velmi příjemný doplněk, ovšem v tuto chvíli spíš zabírá místo plánovanému rozšíření sortimentu obchodu.
Proto jsme se rozhodli pro změny, a to zásadní - přesuneme se a rozšíříme se!

Konkrétně?

Od 2. 3. 2020 najdete Bajkavárnu na ulici Sokolská, přímo u světelné křižovatky naproti sokolovně.
Prostor nám umožní lépe pracovat se zbožím, budeme blíž cyklostezky a na frekventovanějším místě.

v termínu 17. - 29. 2. budeme stěhovat a kamenná prodejna bude ZAVŘENÁ!

Plánujeme rozšířit značky, které fungují, víc se soustředit na některé doplňky, ještě rozšířit sortiment drobností a dárků s cyklo tématikou apod. A navíc jsme spojili síly s naBOSo, takže u nás najdete i nejširší kolekci barefoot obuvi nejen ve Zlíně!

A kavárna? Současný kávovar vyměníme za menší, na mlýnku však stále zůstane výběrovka, například od našich oblíbených Rebelbean. V lednici bude i něco málo "na zapití nebo na zub" a rádi vás pohostíme ať už při nákupu, nebo v rámci vyjížďky. Ale opravdové kavárenství necháme na těch, kteří se tomu věnují naplno a umí to, jako například KAFÖ, nebo jedním tahem

Takže v únoru se budeme postupně přesouvat a tak bude provoz Bajkavárny omezený, konkrétní informace budeme dávat průběžně. Eshop bude fungovat bez omezení.

A s novou sezónou se na vás budeme těšit s naBOSo v novém!