1000miles pohledem Princezny Kočičky

Když se postavila na start, vzbuzovala posměch. Část lidí ji považovalo za blázna, který nemá šanci vydržet ani dva dny. Někteří dokonce naznačovali, že znevažuje podstatu závodu, který má být těžký, drsný! Napomohla tomu sama, když se na startu objevila v puntíkatých šatech a na tváři měla svůj typický bezstarostný úsměv.

Jenže omyl! Princezna Kočička, jak si sama říká, nejen že jela, byť s čím dál větším odstupem od všech před ní. Ona o svých dobrodružstvích barvitě reportovala a s každým dnem si vytvářela větší a větší skupinu sledovatelů a podporovatelů. A i ti, kteří na počátku měli pochybnosti, jí fandili a přáli sílu a trpělivost na její cestě. Z Princezny Kočičky se nakonec stal jeden z nejsledovanějších účastníků v historii závodu a její příběh odvahy a sebepoznání zasahuje lidi i mimo "komunitu" Mílařů.

Co víc, Princezna Kočička se nakonec stala jakousi nositelkou myšlenky Mílí. Jak sama říká, při bezmála měsíci na cestě potkala desítky a stovky lidí, se kterými se snažila vždy aspoň krátce pohovořit a vysvětlit motivaci svého putování - poznat sama sebe v krajně nekomfortní poloze!

Dokázala to a stala se jednou z 86 startujících, kteří projeli nejhorší možnou cestou napříč Česko-Slovenskem vlastní silou a bez cizí podpory.

No a o tom všem nám povypráví u nás v Bajkavárně. Jsem si jistý, že to bude stát za to, tak doražte! 

- vstupné dobrovolné
- vzhledem ke kapacitě doporučujeme rezervaci