Zimní výzva s Craftem

Počasí konečně odpovídá datu v kalendáři a na kolo vyráží jen pravověrní cyklisti! Takže nastal čas na naší ZIMNÍ VÝZVU S CRAFTEM:

stará pravda říká, že není špatného počasí, jen špatně vybavený sportovec. Proto vyraz a dokaž, že se toho nebojíš, že tě nic nezastaví!

Pošli fotku vyjížďky v nejhorších možných podmínkách (déšť, sníh, bahno...) a vyhraj zimní vybavení na kolo CRAFT v hodnotě 3 000,-.

Stylizaci necháme na tobě, vyfoť kolo, boty, sebe, ale musí to stát za to (ne že vyfotíš z okna jak prší :-))! K fotce připoj kdy a kde byla pořízena, lépe pak záznam ze Stravy (stačí být v našem Strava klubu Bajkavárna). Fotky posílej mailem nebo přidávej do komentáře pod příspěvek do 13. 1. 2019.

Soutěž není limitovaná jen cyklistikou, klidně pošli fotku z jakéhokoli sportování, jež je v zimním počasí výzvou...

Od 14. do 21. 1. 2019 bude probíhat hlasování na FB a fotka s nejvíc lajky vyhrává cenu. Druhou cenu pak vyhlásí odborná porota.

 

Fotografie posílejte buď do komentáře pod příspěvek na FB, nebo posílejte na email eshop@bajkavarna.cz (tyto budeme postupně zveřejňovat na našem FB)

Každý účastník může zaslat i víc fotografií

Podmínkou je přiložení záznamu vyjížďky, nebo alespoň času a místa pořízení.

Zasláním fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním včetně vašeho jména.

Soutěž probíhá o dva poukazy v hodnotě 3000 Kč na výrobky značky CRAFT.

Hlasování bude probíhat na FB Bajkavárna prostřednictvím LIKE a sdílení uživatelů. Ze soutěže bude vyloučena fotografie, u níž bude podezření na podvodné hlasy. Hlasování bude probíhat 7. – 14. 1. 2019

Druhou cenu vybere porota pořadatele dle svého uvážení jakožto „nejzajímavější“ fotografii

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.